Kompanija Bako


  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

  • Faksi: 02 2654010
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dried cranberries

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cashew

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Black sunflower seed

Retail Price - VAT Included:Ask for price

White sunflower seed

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Јатки/Ореви

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roasted peanuts in oil

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Redskin Peanuts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hazelnut

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pistachio

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Almonds


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Atlantik DOOEL


  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 103
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Atlantik blenë, importon dhe eksporton pemë dhe perime të freskëta. Blerja bëhet me shumicë dhe pakicë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 15 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj