Kompanija Bako


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 17 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

 • Faksi: 02 2654010
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dried cranberries

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cashew

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Black sunflower seed

Retail Price - VAT Included:Ask for price

White sunflower seed

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Јатки/Ореви

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dried cherry

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Redskin Peanuts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roasted peanuts in oil

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Blanched peanuts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Redskin Peanuts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hazelnut

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pistachio

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Almonds


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

Gala nuts 2015


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 83-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Гала Нутс е фирма која е основана во септември 2015 година и нејзина основна дејност е продажба на големо на зачини, зрнести производи, житарици, сушени плодови и апетисани.

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Atlantik DOOEL


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 103 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Atlantik blenë, importon dhe eksporton pemë dhe perime të freskëta. Blerja bëhet me shumicë dhe pakicë.

Mapa

Поголема подршка од банките но и од државата. Унивезритетските професори со препорака што е потребно за да се подобри состојбата со претприемништвото. Велат ...
сите 10 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Сава Осигурување, како компанија која повеќе од 25 години е препознатлива на македонскиот пазар по својата иновативност, исполнување на преземените обврски, ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj