Комора на овластени архитекти и инженери на Македонија


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 29 лок.15 кат 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: ТЦ Буњаковец
Дејности:

комори


  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Нова турска инвестиција во зоната во Скопје. Балканлар пластик почнува со градба на својата фабрика во Бунарџик. Инвестиција од 7,5 до 10 милиони евра. Во ...
сите 34 | | | веќе видена

Реализираните приходи во државниот буџет во 2018 година се за 8,8 милијарди денари повисоки во однос на претходната 2017 година или за 5% повисоки, додека ...
сите 36 | | | веќе видена

На 17.7.2019 година во Охрид, претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, оствари работна средба со раководството на „Костал Груп“, ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи