Komisioni për Marrëdhënie me Bashkësitë Fetare dhe Grupet Fetare


  • Adresa: Bul.Goce Dellçev 8, ndërtesa e MTV kati 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 02 3226777
  • Faksi: 02 3226353
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Mapa

Минималната плата од декември ќе биде зголемена за 2.000 денари и ќе изнесува 14.500 денари што, според Владата, е историски највисок износ досега. ...
сите 115 | | | веќе видена

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj