Komeks & Co

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Murat Baftijari 86
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7819 км

  • Telefon 2: 044 338269
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561621427_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Komeks & Co është kompani për përpunimin e motorëve që gjithashtu ka uzinën e saj të makinerive. Aktiviteti ynë kryesor është riparimi i motorëve, e në këtë mënyrë zgjatja e jetëgjatësisë.

• Egalizim i katerpilerit me gunga
• Shpimi dhe filetimi i bllokut të motorit
• Shtrirja e kokës së motorit, testi i kokës së motorit
•Përpunimi dhe fiksimi i pistonëve
• Përpunimi i pikseve të valvulave
• Përpunimi i valvulave dhe të gjitha llojeve të shërbimeve në frezë drebong
•Makineri manjetike për nivelim
•Blloqe gjembash
•Pistona gjembash me gur

Ne gjithashtu bëjmë:
• Servis makinash - Shpim dhe rrëshqitje të bllokut të motorit dhe nivelim të kokës së motorit, testim (ekzaminim) të kokës së motorit dhe shërbime të tjera.
•Pjesë këmbimi makinash
•Ofiçinë – Ofiçinë për makineri për ripërpunim të plotë të pistonave dhe të gjitha llojeve të shërbimeve në makinat frezuese Dreblong.

Punojmë çdo ditë pune nga ora 08:00 deri në orën 18:00 duke përfshirë dhe të shtunën.
Na vizitoni në rr. Murat Baftiari nr.86, në Tetovë ose na kontaktoni në një nga telefonat tanë 070 224 514 dhe 075 525 855.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj