Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Koloniale në Vallandovë

Empi


 • Adresa: F.Brajkovci
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 10:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko nr.1


 • Adresa: Marshall Tito 70
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 07:00 deri më 12:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko nr.2


 • Adresa: Dimitar Vllahov 9
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00 • D nga 06:00 deri më 12:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proval-prom


 • Adresa: Prvomajska 3/7
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 22:00 • D nga 06:00 deri më 16:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proval-prom


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sani


 • Adresa: Prvomajska p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 01:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 106 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Економското закрепнување на Албанија ќе биде тешко по двата „удари“ што ги доби, оној на земјотресот на 26 ноември минатата година и пандемијата со ...
сите 121 | | | веќе видена

Откако пандемијата на коронавирусот ќе заврши, Македонија ја чека одлив на медицински сестри. Тие би заминале во регионот, но и во Европа, онаму каде ваквиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj