Kolekta

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
  • Lokacioni: Во зградата на Телекабел

  • Telefon 2: 02 3109417
  • Faksi: 02 3179717
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3a5136d0fcfbba0a87835c26a67f34f9.jpg?t=true&w=300&h=300


KOLEKTA është një kompani për grumbullimin e kërkesave të papaguara, që u shërben klientëve nga sektorë të ndryshëm: sektori i telekomunikacionit, sektori bankar, kompanitë e shërbimeve publike dhe kompanitë e tjera private që kanë nevojë për shërbimet tona.

Shërbimet që KOLEKTA ofron në portofolin e tij të shërbimit:
• pagesë Ndërkombëtar e arkëtueshme;
• Menaxhimi i kërkesave në të gjitha fazat e vonesës (pagesë e hershme apo e vonuar e arkëtueshme);
• Blerja e arkëtueshme;
• Pagesë gjyqësore
• shërbimet e Qendrës së Kontaktit;
• Verifikimi dhe hulumtim i të dhënave (Skip tracing);
• Këshillimin dhe konsultim.

Niveli i lartë i cilësisë së shërbimit, personel me përvojë dhe i trajnuar në fushën e psikologjisë dhe zgjidhjet IT të përshtatura (ISO 20.000 certifikata për menaxhim me IT procesor) na mundëson t'i ndihmojmë klientët tanë të fokusohen në atë që e dinë më mirë: biznesin e tyre.

Procedurat janë në përputhje me ligjet e Republikës së Maqedonisë dhe standardet e larta etike të kompanisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj