Kolbiko Inxhiniering


  • Adresa: 9 Maji 13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7889 км
  • Lokacioni: Centar

  • Telefon 2: 02 3209098
  • Faksi: 02 3238906
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587479549_31.png?t=true&w=300&h=300


Kolbiko Inxhiniering është një kompani arkitekturore- ndërtimore, sinonim i hapësirës cilësore të banimit dhe biznesit, e përshtatur plotësisht me kërkesat e klientëve për një jetesë komode dhe funksionale, me çmime të përballueshme. Projektimi, ndërtimi dhe shitja e ndërtesave rezidenciale dhe komerciale është fokusi i misionit tonë.

Historinë e suksesit që Kolbiko Inxhiniering e ndërton prej 30 vjetësh bazohet në punën e përkushtuar të ekipit të përbërë nga arkitektët më të mirë, inxhinierët e ndërtimit dhe pjesëmarrës të tjerë operativë ndërtimi në procesin e krijimit të SHTËPISË TUAJ. Duke ndjekur nevojat e klientëve tanë, aspirata jonë synon përmirësimin e vazhdueshëm.

Për ne flasin eksperiencat e klientëve tanë dhe nuk është e rastësishme që në momentin që kanë nevojë për një apartament apo lokal, ata zgjedhin sërish Kolbiko Inxhiniering.

Ne përdorim teknika inovative në ndërtimin e objekteve dhe përdorimin e materialeve me cilësi të lartë nga prodhues të dëshmuar. Ndërtesat tona kanë izolim efikas të zhurmës dhe termoizolimit, si dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer sizmike që ofron ndërtim cilësor. Ne ofrojmë besueshmëri, e konfirmuar nga vlerësimi i lartë që kemi në sektorin e biznesit dhe atë bankar, i cili ndikon më tej në besimin e klientëve ndaj projekteve/objekteve që ne plasojmë në tregun e pasurive të paluajtshme.

JU OFROJMË:
- Projektim
- Ndërtimtari
- Inxhinjeri
- Shitje të banesave

Mos hezitoni! Na kontaktoni për të gjitha pyetjet dhe informacionet tuaja në numrat e telefonit 02 323 8906 dhe 070 338 215. SHTËPIA JUAJ ËSHTË TE NE!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj