Kogitacio Racionalis


 • Address : Dostoevski 47
 • Place: Kavadarci


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Amigdala


  • Address : Aminta III 73-1/3 (Leninova)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Psiholoski centar - Anima


  • Address : Naum Naumovski Borce 87-2/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00

  Animation The Center for Personal Development, Education and Psychotherapy has been set up by a group of psychologists and psychotherapists who want to contribute to the spread of psychology and psychotherapy in the Republic of Macedonia and beyond.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Centar za semejno zdravje Helio medika 2


  • Address : bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

  Treatment of drug and alcohol addiction - the most modern, comprehensive, medical and psychotherapeutic, team approach to stable abstinence

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportDisabled accessChildren welcome

  Sinergija


  • Address : Orce Nikolov 190-3/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

  We could help you if you are dealing with: depression, anxiety, phobia, panic, obsessive-compulsive symptoms, anorexia, excessive eating (bulimia), adolescent crisis, middle age crisis,...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574239171_32.png?t=true&w=300&h=300

  Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Олеснувањето и укинувањето на рестрикциите ќе донесат заживување на економската дејност во сите гранки, но рано e да кажеме дека проблемите се решени, оценува ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel