Kodkej Makedonija

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.ASNOM 14 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 6133776
  • Faksi: 02 2792587
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580804755_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Kodkey Macedonia është një kompani bullgare e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e sistemeve të mbylljes, pajisjeve të ndërtimit dhe pajisjeve të mobiljeve, përpunimit mekanik të detaleve. Aktiviteti kryesor i kompanisë është tregtia e sistemeve të mbylljes, instalimi dhe servisimi i tyre.

Ne kemi një fabrikë shtypi, shtypës automatike programimi, stacion përpunimi automatik të tornove, pajisje universale dhe të specializuara të përpunimit të metaleve përmes zbritjes, makina të specializuara kodimi, fabrikë saldimi, linja montimi, laborator testimi, fabrika e veshjes polimer dhe lyerjes në pluhur. Kjo pajisje teknologjike dhe specialistë shumë të kualifikuar ofrojnë mundësinë për të përmbushur tufa të mëdha në një periudhë të caktuar, për të kryer shërbime shtesë - prodhim detalesh për torno automatike, torno të programuara, në presa, veshje pluhuri, porosi specifike etj.

Produktet:
• PRODHIMI I DERËVE BLINDOR – BILNDOR
• BLLOKAT E SIGURISË – të njëanshme me vida, të dyanshme (lloji trarë)
• BLLOKAT E DERËVE BLINDOR – trekahëshe, katërkahëshe
• BLLAVAT PËR SAFA – për kasaforta dhe kabinete metalike dhe me çelës miratimi (për kasaforta dhe kasaforta bankare)
• BLLOKAT E GARAZHIT – tip trarësh të njëanshëm
• BLLOKAT
• VARKËT
• CILINDRA
• MBROJTJE PËR CILINDRA - mbrojtje maksimale nga vjedhjet
• DORZA – për dyer të brendshme dhe të jashtme (një pjesë me mburoja dhe dy pjesë me rozetë)
• DORZA - për dyer xhami dhe alumini
• SHRKI – tip fluturues (kauboj), me astar (me krahe), per dyer dhe dritare druri, mobilie (me gju te ulet dhe lart)
• MBYLLES AUTOMATIKE DERER – me shpatull normal dhe fiks
• MEKANIZMAT ANTIPANIKE
• ZINXHIRE - për motorë
• SISTEMET E BYÇESIT ME KONTROLLIN E QASJES DHE KONTROLLIN E KOHËS SË PUNËS
• MASTER SYSTEMS – të vogla dhe të mëdha, të përshtatshme për shtëpi dhe zyra për një familje, hotele ose vende të tjera publike – shkolla, spitale, aeroporte, etj.

Shërbimet:
• PRODHIMI I SISTEMEVE MASTER (nga cilindra dhe/ose dry) SIPAS NJË SKEME TË VENDOSUR PARAPRAKE NGA KLIENTI
• SHËRBIMI I produkteve të markës CODKEY dhe LOCKSYS
• INSTALIMI I BLLAKËVE TË SIGURISË DHE BLINDOR SODKEY dhe LOCKSYS
• TREGTI ME SHUMIC DHE ME PAKIC

Kompania është themeluar më 21 shtator 2007 në Shkup si kompani bijë e prodhuesit të njohur të sistemeve të kyçjes CODKEY TECHNOLOGIES LTD. Prodhimi ndodhet në fabrikën në Stara Zagora dhe punon sipas teknologjisë zvicerane. Codkey Macedonia është një zyrë përfaqësuese e Codkey Technologies dhe është importues i drejtpërdrejtë i markave të saj të mbrojtura: CODKEY; LOCKSYS; SONICO; SNC. Përveç këtyre produkteve, kompania ofron edhe produktet e: "DORMA" - Gjermani, "MAGNUM dhe ONGUARD" - Zvicër.

Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit 077 704 600 ose na vizitoni në zyrat dhe përfaqësitë tona në Bulevar ABHOJ numër 14, Shkup.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Safety Lock Codkey

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lock Codkey

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MAGNUM cylinder

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Antipanic DORMA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lock Codkey - security


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj