Kodkej Makedonija

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.ASNOM 14 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 6133776
  • Faksi: 02 2792587
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580804755_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
DPTU KODKI MAKEDONIJA SHKP është themeluar më 21.09.2007 në Shkup si firmë simotër e prodhuesit me renome për sisteme mbylljeje CODKEY TECHNOLOGIES LTD. Prodhimi gjendet në fabrikën në Stara Zagora dhe punon me teknologji zvicerane.
Aktiviteti kryesor i KODKI MAKEDONIJA është: tregtia me sistemet e mbylljes, montim dhe servisim i tyre.

KODKI MAKEDONIJA SHPK është filial i Codkey Technologies dhe është importuesi kryesor i brendeve të tyre të mbrojtura: CODKEY; LOCKSYS; SONICO; SNC . Përveç këtyre produkteve firma ofron dhe produkte të "DORMA"-Gjermani, "MAGNUM dhe ONGUARD" -Zvicër
Adresa: Bul: ASNOM 14/1, local 1-SHKUP
Tel: 00389 2 6133 776
00389 2 2792 587

Cel: 00389 77 704 600

Kontakt: Goranço Jankullovski
e-mail: codkey_mk@mail.bg
web: www.codkey.bg


TREGTI ME SHUMICË DHE PAKICË

- BRAVA SIGURIE – të njëanshme me bolte, e dyanshme(lloj trarë)
- BRAVA PËR DYER TË BLINDUARA – tre-anëshe, katër-anëshe
- BRAVA PËR KASAFORTA – për kasaforta dhe dollapë metali dhe me cilës aprovues (për kasaforta bankare dhe thesari)
- BRAVA GARAZHI – tre tratë njëanësh
- BRAVA
- DRY
- CILINDRA
- MBROJTËS PËR CILINDRA - mbrojtje maksimale nga vjedhje
- DOREZA – dyer të brendshme dhe të jashtme (një pjesëshe me mbrojtje dhe dy pjesëshe me rozetna)
- DOREZA - për dyer prej xhami dhe alumini
- MBAJTËSE– lloj fluturues (kauboj), me llager(me krahë), për dyer dhe dritare druri, mobilie (mbajtëse e lartë dhe e poshtme)
- MBYLLËS AUTOMATIK DYERSH– me një mbajtëse të zakonshme dhe fikse
- MEKANIZËM ANTI-PANIK
- ZINXHIRË - për motor
- SISTEME MBYLLËSE ME KONTROLL PËR QASJE DHE KONTROLL TË KOHËS SË PUNËS
- SISTEME MASTER – të mëdha dhe të vogla, të përshtatshme për shtëpi një familje dhe zyra, hotele dhe vende të tjera sociale -shkolla, spitale, aeroporte etj

PËRGATITJE E SISTEMEVE MASTER(të cilindrave dhe/ose drynave)ME NJË SKEMË TË DHËNË MË PARA PREJ KLIENTIT
SERVISIM I PRODUKTEVE NGA MARKAT CODKEY dhe LOCKSYS
MONTIM I BRAVAVE TË SIGURISË DHE BLINDOR СODKEY dhe LOCKSYS
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Antipanic DORMA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MAGNUM cylinder

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lock Codkey

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lock Codkey - security

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Safety Lock Codkey


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj