Kodi

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ kulla 8-2/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: ГТЦ 1-ви кат

  • Telefon 2: 070 246617
  • Faksi: 02 3133104
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:25.950 MKD

4K Media Player - Dune HD Solo

Retail Price - VAT Included:17.990 MKD

Bluetooth звучник JBL Xtreme

Retail Price - VAT Included:7.990 MKD

Bluetooth speaker JBL Flip 4

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Ултра пренослив звучник - JBL ON T ...

Retail Price - VAT Included:2.390 MKD

Пренослив звучник - JBL ON TOUR MIC ...

Retail Price - VAT Included:3.690 MKD

Безжични звучници - JBL ON TOUR MIC ...

Retail Price - VAT Included:5.990 MKD

JBL SOUNDFLIP

Retail Price - VAT Included:7.990 MKD

JBL SOUNDFLIP II

Retail Price - VAT Included:8.990 MKD

Полнач со звучници - JBL CHARGE

Retail Price - VAT Included:7.490 MKD

Безжичен аудио систем - JBL On TOUR ...

Retail Price - VAT Included:7.990 MKD

Безжичен аудио апарат - JBL® SOUNDF ...

Retail Price - VAT Included:8.990 MKD

Безжичен аудио апарат - JBL® SOUNDF ...

Retail Price - VAT Included:3.690 MKD

Звучници - JBL® ON STAGE IV

Retail Price - VAT Included:6.990 MKD

Будилник со часовник - JBL® ON TIME ...

Retail Price - VAT Included:5.990 MKD

Будилник - JBL® ON BEAT AWAKE за iP ...

Retail Price - VAT Included:3.990 MKD

Звучници за iPod, iPhone и iPad - J ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

KLSDasma - organizatorë dhe planifikues; Ivente - organizim; Konferenca - organizim; LCD - pajisje;

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Понудата на кредити се затегнува додека банките во регионот внимателно ја набљудуваат експанзијата поради загриженост околу профитабилноста, наведува ...
сите 17 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 50 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj