Кодетектив


  • Место: Тетово


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    Бланк Софтвер


    • Адреса: Борка Талевски 26/2-9
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7424 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

    Бланк e компанија која врши изработка и одржување на апликативен софтвер како и имплементација на истиот.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532593816_6.png?t=true&w=300&h=300
    Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Акцент


    • Адреса: Орце Николов 133-д/3
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7423 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

    Сервисирањето и одржувањето е покриено на целата територија на Македонија.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300
    Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Еду Софт


    • Адреса: Филип Втори Македонски 11-1/1 (Стив Наумов)
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7425 км
    • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

    Еду Софт е професионална софтверска компанија која што е специјализирана за дизајн, развој и имплементација на софтверски апликации.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300
    Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Fabricca


    • Адреса: Христо Татарчев 1/21-А (Сава Ковачевиќ)
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7428 км
    • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

    Fabricca е интернационална креативна агенција основана во 2013 година од страна на искусни креативни професионалци. Низ годините компанијата се позиционираше рамо до рамо со европските креативни агенции во однос на начинот на работа и пред сè квалитет.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558357786_25.png?t=true&w=300&h=300

    Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
    сите 43 | | | веќе видена

    Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
    сите 40 | | | веќе видена

    Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
    сите 29 | | | веќе видена

    Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
    сите 49 | | | веќе видена

    Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
    сите 25 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи