Kod Inxhiniering

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 075 432858
  • Faksi: 02 2650368
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571306341_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

NDËRTOJMË PËR TË EKZISTUAR

-Konstruksion
-Ndriçim
-Dizajn

-NDRIÇIM RRUGOR
-NDRIÇIM ZBUKURUES

NDRIÇOJMË QË TË ZGJASË PËRJETËSISHT

Dizajnojmë që të zbukurojmë hapësirën në të cilën jetojmë

"Kod Inxhinering" shpknjl merret me prodhim dhe shërbime në fushën e ndriçimit elektrik dhe konstruksioneve të lehta metalike. Kompania është e specializuar në projektimin dhe ekzekutimin e plotë të ndriçimit në natyrë dhe instalimet elektrike, dhe ka një gamë të gjerë të produkteve të prodhimit të vet.

Produkte nga prodhimi i vet

Disponon me një gamë të gjerë të produkteve të prodhimit të vet, të tilla si: shtylla për ndriçim rrugor dhe dekorativë, fenerë të madhësive dhe modeleve të ndryshme, kandelabra dhe armature për ndriçimi gjallërues, dollapë -KP dhe armatura anijesh.

Kompania prodhon gjithashtu me porosi dhe pjesë nga alumin, bronz, salumin ...

Në fushën e shërbimeve, kompania projekton, kryen dhe mirëmban ndriçimin, instalimet elektrike dhe ndërtimet e lehta.


Oferta e shërbimeve

Që nga viti 1999, parku i makinave është pasuruar me dy skrapë dhe glokadë të rinj universal, shpues stabilë, aparate për saldim në vend, aparate elektrike për elektrolacim dhe saldim CO2, makinë prerjeje të drejtë dhe rrethore dhe makinë për lakimi të fletëve metalike, qarkullues për asfalt dhe beton, çekan dhe agregat elektropneumatik për energji elektrike.

Gjatë vitit 2001, hapësira e makinerisë zgjerohet me 150m2 të reja ku ndahet departamenti për përpunim me makineri, ndërsa linja e montimit mbetet në 100m2 fillestare. me rregullimin gjithashtu të një depoje prej 70m2.


Të sigurt në lidhje me cilësinë

Kod Inxhinering ka implementuar sistemin e cilësisë ISO 9001, sistemin e mbrojtjes së mjedisit hapësinor ISO 14001 dhe sistemin e sigurisë dhe shëndetit në punë OHSAS 18001.

Në veprimtarinë e përgjithshme, Kod Inxhinering përdor materiale me atest për cilësi, duke kryer kontrolle në etapa dhe përfundimtare të cilësisë së produkteve dhe shërbimeve të kryera.

Kompania vazhdimisht është duke punuar në zhvillimin e burimeve njerëzore dhe sot ka përpunues të metaleve të trajnuar dhe kualifikuar, instalues elektrikë, elektricistë, ekonomistë dhe inxhinierë mekanikë dhe elektrikë. Prodhimi filloi me prodhimin e armaturave të ndriçimit të mjedisit dhe kandelabrave rrugore, për të cilat u mor një atest për cilësi nga Instituti i Minierave - Shkup.

Është vendosur dhe një linjë për fenerë dhe për prodhimin e kandelabrave moderne të ndriçimit të rrugës. Hapi tjetër në zhvillim ishte prodhimi i shtyllave të çelikut për ndriçimin rrugor dhe dekorativ, me segmente dhe dizajne të ndryshme.

Paralelisht, po zhvillohet edhe prodhimi dhe instalimi i ankorave prej çeliku dhe betoni për shtylla, si dhe instalime të veçanta për rrufepritës. Fleksibiliteti i madh i asortimenteve të elementeve të ndriçimit elektrik, projektimit dhe ndërtimi me llamba prej prodhimit vetjak, por dhe nga mbarë bota u mundëson klientëve të Kod Inxheniering të ndjehen të sigurt për cilësinë, afatet e performancës dhe çmimet e arsyeshme.
Një listë e shkurtër referimi për të cilën jemi krenarë

Si projekte dhe referenca më të rëndësishme të Kod Inxhiniering janë pjesëmarrja në kryerjen e ndriçimit elektrik në rrugën "Maksim Gorki", zonën e re të këmbësorëve në Sheshin Maqedoni, pjesë e kejit të lumit Vardar, pjesa e jashtme e kalasë në Ohër, zonat qendrore të komunës në Veles, Bogdanci, Shtip, Obleshevo, Çaska, Gradsko, Konçe, Dibër, Kriva Palanka, Ohër, Prilep, Kumanovë, Shkup (Gjorçe Petrov, Kisela Voda, Aerodrom, Butel, Shuto Orizari), si dhe ndërtesa të shumta industriale dhe shtëpi private.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj