Kobill

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Novaçki pat p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7909 км

  • Telefon 2: 075 281678
  • Faksi: 047 225354
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1633091996_26.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kobil shpknjl prej 26 vjetësh në treg përpiqet për gjetjen e zgjidhjeve më optimale dhe më të mira për klientët e saj. Operacionet e tij janë të bazuara në metoda bashkëkohore inxhinierike për shfrytëzimin sa më efikas të hapësirës dhe energjisë, duke ofruar inxhinieri dhe ndërtimin e strukturave të çelikut, panele termo izoluese energjetikisht efikase, objekte tipike dhe kontejnerë të lëvizshëm gjatë kohës së sistemimit ose zyra të përkohshme. Kobil shpknjl, duke vlerësuar nevojën e tregut për fleksibilitet në ofertën e tij, ofron dhe punim të pjesëve metalike të ndryshme si rafte për magazinim industrial ose promotiv nga çelik plastik, i galvanizuar ose i pandryshkur, lloje të ndryshme dispenzerësh si dhe pjesë të tjera metalike me porosi.


K-Panel për çati, ndarje të brendshme dhe fasada Keni nevojë për një zgjidhje për çatinë, ndarje të brendshme ose ndërtim të fasadave, shpejtë, lehtë dhe në mënyrë efikas me vetitë më të mira izoluese? Përdorni panelin K, kurseni hapësirë, kohë dhe energji. Panelet tona përshtaten në mënyrë të përkryer në ndërtesa të vjetra ose të reja. Ne kemi zgjidhjen për çatinë, fasadën ose ndarjen e brendshme. Panelet tona plasohen me EPS, XPS, PUR, PIR ose izolimi me leshit mineral. Programet tona të prodhimit janë komplete dhe ofrojnë të gjitha profilet e nevojshme dhe materialet e lidhura. RISI, panele termo izoluese dekorative 3D, të shkëlqyera për fasadat dhe rregullimin e hapësirës së brendshme.

Objekte tipike
Ndërtesat tona tipike janë të përkryera për banim ose vila pushimi. Sistemi është fleksibël, për shijen dhe buxhetin e të gjithëve. Sistemi ynë ofron performancën e modeleve klasike të ndërtesave, deri në stilet arkitekturore moderniste ose minimaliste. Komoditetin dhe rehatinë nuk e shohim vetëm në orarin e përshtatshëm, por edhe në kursimin e energjisë, kursimet në objektet e mirëmbajtjes, si dhe sigurinë dhe qasjes që shtëpitë Koil ofrohen.

Pjesë metalike për proceset e prodhimit
Kobil shpknjl në ekzistimin e tij 26 vjeçar zhvillohet në kompani që lehtë përshtatet ndaj kërkesave të klientëve të saj të vlefshëm. Investon çdo ditë në pajisje dhe teknologji që ofrojnë diapazon të gjerë në produkte të punuara nga metal si:

- Prodhimi i strukturave të çelikut;

-Prodhimi i punimeve llamarine dhe mbulimeve të çative;

-Përgatitje e rafteve dhe pjesëve të specializuara për kryerjen e proceseve të prodhimit;

-Përgatitje e inventarit metalik me porosi për industri të ndryshme ose qëllime të tjera;

-Përgatitje e pajisjeve të ndryshme, përgatitje dhe pjesë shtesë për makina;


Shërbime

Përveç prodhimit që ne ofrojmë, klientëve tanë u ofrojmë shërbimet e mëposhtme:

- RISI Zinkim elektrokimin i metaleve;

- Plastifikim elektrostatik i pjesëve metalike;

-Shërbime për prerje CNC dhe përpunimin e metaleve, drurit ose plastikës;


-Shërbime me auto-vinça dhe logjistikë, kemi vinça me kapacitet prej 15t, 35t, 75t dhe 90t, si dhe shporta për ngritjen e punëtorëve;

-Blerja dhe transportimi paneleve dhe panele poliuretani metali dhe panele me izolim nga leshi mineral, me cilësi të dëshmuar dhe me cilësi të certifikuar.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Монтажнa куќa

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Монтажнa куќa

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

K-termo panel d=100mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Монтажна куќа


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj