KNL Sistemi

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bojmija 6/1 llok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 02 2794995
  • Faksi: 02 2400797
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/56759d691dcefff1f2cb2d8b6aeed2ce.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KNL Sistemi është specialist juaj në fushën e higjienës. Motoja jonë “Higjienë inovative” reflekton kërkesat pas një fuqie të vazhdueshme inovative.

Pas 10 vjet përvojë, standarde të larta dhe shërbime dhe një gamë komplete të produkteve kimike dhe pajisjeve për pastrim KNL SISTEME janë firmë lider në tregun maqedonas

Ambicia jonë është gjithmonë t’u ofrojmë klintëve tanë zgjidhje moderne dhe inovative
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj