КНЛ Системи

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Бојмија 6/1 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: 3-та кула, спроти Гет кафе

  • Телефон 2: 02 2794995
  • Факс: 02 2400797
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/56759d691dcefff1f2cb2d8b6aeed2ce.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата КНЛ СИСТЕМИ се занимава со продажба на професионален алат за чистење и професионални средства за чистење.

По петнаесет години искуство, висок стандард на услуга и комплетен асортиман на хемиски средства и опрема за чистење КНЛ СИСТЕМИ се водечка фирма на македонскиот пазар. Нашата амбиција е секогаш да им нудиме модерни и иновативни решенија на нашите клиенти. Нашето мото ИНОВАТИВНА ХИГИЕНА го рефлектира барањето по континуирана иновативна сила.

КНЛ Системи е Ваш специјалист во областа на хигиената.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи