Knaufistika


  • Adresa: Kërste Nalle, f.lagja Orizare e epërme 136
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈10767 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539327102_17.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Knaufistika është një kompani që punon në fushën e ndërtimit dhe është e angazhuar në përpunimin e enterierit me produkte për ndërtim të thatë të punuara tërësisht nga KNAUF dhe fasadat demit të përfunduar.

Ne jemi përfaqësues gjeneralë për produktet SUVAFIX për suvatimin e shtëpive, llaçe dhe ngjitësa të fasadës.

Shërbime:
• Tavane të ulët
• Tavanet AMF
• Muret ndarëse
• Kaskadat dhe harqe
• Suvatim
• Abrib
• Bojatisje
• Fasada Demit
• Fasadat 3D
• Punë me platforma
• Punim i efekteve dekorative:
-Hoblio
-Arabesca, LA cassa dhe shumë të tjerë
• Ngjitje tapecerishë
• kaminë të integraur

Misioni ynë është të ndërtojmë një ndërtesë cilësore që zgjat. Në eksperiencën tonë15 vjeçare, ne kemi zhvilluar një numër projektesh, dhe për përkushtimin, cilësinë dhe suksesin tonë, flasin klientët tanë shumëvjeçar dhe partnerët e biznesit. Ne ekzistojmë për të arritur dëshirat dhe nevojat e klientëve tanë, duke garantuar gjithashtu cilësinë tonë të punës.

Do të jetë kënaqësi nëse këtu gjeni zgjidhjen për problemin tuaj këtu, dhe njëkohësisht do të jetë një nxitje për bashkëpunimin tonë të suksesshëm.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj