Кнауфистика


  • Адреса: Крсте Нале, с.Горно Оризари 136
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7907 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539327102_17.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Кнауфистика е фирма која работи во областа на градежништвото и се занимава со изработка на ентериери со производите за сува градба од KNAUF комплетно изработени и демит фасади завршно изработени.

Генерални застапници сме за SUVAFIX производи за малтерисување на куќи, фасадни малтери и лепила.

Услуги:
• Спуштени тавани
• АМФ тавани
• Преградни ѕидови
• Каскади и сводови
• Глетовање
• Абриб
• Бојадисување
• Демит фасади
• 3Д фасади
• Работа со платформа
• Изработка на украсни ефекти:
-Hoblio
-Arabesca, LA cassa и многу други
• Лепење на тапети
• Вградени камини

Наша мисија е да изработиме квалитетна градба која трае. Во нашето 15 годишно искуство имаме изработено голем број на проекти, а за нашата посветеност, квалитет и успешност говорат долгогодишните клиенти и бизнис партнери. Постоиме за да ги оствариме желбите и потребите на нашите клиенти, а притоа и гарантираме за нашиот квалитет на работа.

Ќе биде наше задоволство ако тука го најдете решението за вашиот проблем, a истовремено ќе биде поттик за нашата успешна соработка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи