Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Veles
 • Stip
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Strugë
 • Kriva Pallankë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - pajisje sportive - shitore
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Këpucë - shitore
 • Butiqe
 • Sport - pajisje sportive
 • Butiqe Për Meshkuj
 • Fitnes - Pajisje
 • Sport - Pajisje Sportive - Prodhim
 • Gjueti Dhe Pajisje Për Gjueti
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Not - Shkolla
 • Kampim - Pajisje
 • Armë Dhe Municion - Tregti
 • Butiqe Për Femra
 • Klube Noti
 • Peshkim - Pajisje Dhe Mjete
 • Biçikleta - Prodhim Dhe Tregti
 • Barka Dhe Motoskafë - Pajisje Dhe Servise
 • Fitnes - Qendra
 • Modë - Aksesorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Klube për lundrim me vela

Sportisimo 3


 • Adresa: Josif Kovaçev 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Sportisimo 4


 • Adresa: VMRO 97 (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Sports S


 • Adresa: K.J.Pitu p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj nga 09:00 deri më 20:30 • Mr , Pr - Sh nga 09:00 deri më 15:30

Sportska akademija


 • Adresa: Dimce Mircev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

Stillisimo


 • Adresa: Vanço Përke 67
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Stotri


 • Adresa: Goce Dellçev 2/1-7
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Strmec


 • Adresa: Kej Maqedonia p.n. (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 11:00 deri më 18:00

Super Orto


 • Adresa: Vladimir Kavaev 2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

SuperOrtho është një markë e njohur në fushën e masazhatorëve dhe është sinonim për produktet me cilësi të jashtëzakonshme, teknologji të përparuar, mbështetje profesionale, montim dhe kontroll i rregullt i të gjitha produkteve tona.

Tajger


 • Adresa: Allekso Domnievski-Bauman 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Ti-di


 • Adresa: Studena Voda 2, Dobroshan
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 14:30

Uniplast BK


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Rezervuarë, pishina dhe kontejnerë, si pjesë e pajisjeve për ushqim, metal, ndërtimtari, bujqësi dhe shumë industri të tjera, si dhe në shumë amvisëri dhe objekte individuale. Puseta kanalizimi dhe sahate matëse uji; shfrytëzim i furnizimit me ujë dhe komore kënaqësie; rezervuar për stacione pastrimi të instaluara në shumë sisteme-uji, sisteme kanalizimi dhe sisteme ujërash të zeza për trajtim.

Univerzallci


 • Adresa: Kosturski Heroi 23 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 21:00 deri më 22:30

V-fitnes


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Vilson Sport


 • Adresa: M.T.Golloganov 70
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

XMKD-sporte ekstreme


 • Adresa: Gjorgji Abaxhiev 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Mapa

Поголема подршка од банките но и од државата. Унивезритетските професори со препорака што е потребно за да се подобри состојбата со претприемништвото. Велат ...
сите 10 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Сава Осигурување, како компанија која повеќе од 25 години е препознатлива на македонскиот пазар по својата иновативност, исполнување на преземените обврски, ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj