Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube basketbolli
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Klube tenisi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Klube basketbolli në Shkup

Akademija basket


 • Adresa: Pushkinova 7/3-31
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ITCM Sport Center


 • Adresa: Kozjak 37-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK RabotniçkiKategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i basketbollit MVP


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 21/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT Skopje Aerodrom


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladinec


 • Adresa: Kiro Kërstevski 5/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PanteriKategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Student-femra


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 63/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Apave


 • Adresa: Llazar Lliçenoski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodno sans


 • Adresa: Sllavejko Arsov 17-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

klube basketbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 9 | | | веќе видена

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од Регулаторната комисија ...
сите 38 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 63 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj