Клуб Индустриал


  • Адреса: Моша Пијаде 31
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7968 км

  • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00
    Пет - Саб од 08:00 до 01:00Мапа

Скопскиот аеродром постигнува рекорди во превезување на патници. Ова беше соопштено по повод прославувањето на 10-годишнината од управувањето на Холдингот ТАВ ...
сите 22 | | | веќе видена

Жителите на населеното место Усје попладнево излегоа на протест по повод неисполнетите ветувања на градоначалникот на општина Кисела Вода Филип Темелковски. ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи