Klintek

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Naroden front 19-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
  Foto dhe video galeri

  KLINTEK SHPKNJ nga Shkupi është përfaqësues zyrtar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë gama e plotë e makinerive, pajisjeve dhe produkte për shitje Kärcher është në dispozicion dhe në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

  Kompania familjare Kärcher sot është furnizues kryesor në botë i teknologjive efikase për pastrim. Kärcher dallon veten përmes performancës bashkëkohore, inovacione dhe cilësi. Pastrimi për Kärcher është interesi dhe pasioni, përgjegjësia për njerëzit, kulturën dhe mjedisin.

  Të orientuar kundrejt konsumatorëve, ne në KLINTEK për përdoruesit private dhe profesionistë ofrojmë: makineri dhe pajisje Karcher, udhëzime për përdorim, demonstrim, shërbim për mbështetje të shpejtë dhe kompetent në rast të ndonjë çështjeje dhe çdo problem.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj