Klima Komerc

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км

  • Faksi: 02 3074140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387359299_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Клима комерц
Kompania KLIMA - KOMERC merret me eksport-import, tregti, shitje me shumicë dhe pakicë, servisim dhe montim të pajisjeve për ngrohje, klimatizim dhe ventilim, prodhuesit e të cilëve i përfaqësojmë në tregun maqedonas.

Kryejmë montim dhe servisim të pajisjeve që vendosen në objekte të mëdha dhe të vogla, si:

- Halla prodhimi
- Objekte individuale
- Apartamente

KLIMA - KOMERC klientëve të saj u ofron shërbime komplete inxhinierie, nga projektim deri në furnizim, montim dhe servisim të sistemit për ngrohje, klimatizim dhe ventilim.

Jemi përfaqësues të kompanisë sllovene KLIMA -Celje dhe atë në programin për ventilim, që do të thotë se ne importojmë të gjitha llojet e ventilimeve, koaksiale, centrifugal, çatish, në "Eh" punim, kaloriferë me ujë të ngrohtë dhe ventilator kanalesh.
Kryejmë ventilim të plotë kanalesh në objekte, kafene, kuzhina, kafeteri dhe salla prodhimi. Njëkohësisht, KLIMA - KOMERC i kryen të gjithë llojet e ngrohjes, si dhe ngrohje me gaz, me rezistenca gazi të përshtatshme për tarraca të hapura.
Kryejmë dhe klimatizim komplet për objekte të mëdha dhe të vogla, me montim të llojeve të ndryshme të kondicionerëve si: kanalesh, sisteme-split, VRV-sisteme, sisteme kasetash, pompa ngrohjeje…

Kompania disponon dhe servisin e saj për servisim të pajisjeve që i importojmë dhe shesim, si dhe të të gjitha projekteve që i kemi implementuar, gjithashtu ka dhe një shërbim të veçantë servisi për mirëmbajtjen e tyre.
më shumë
Retail Price - VAT Included:650 MKD

radiator CLASSIC

Retail Price - VAT Included:330 MKD

Радијаторски вентил Herz


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj