Класик сервис Тефик


  • Адреса: с.Брвеница
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈10664 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649414134_42.png?t=true&w=300&h=300


Сервис Тефик е на пазарот во Република Северна Македонија повеќе од 25 години. Нудиме оригинални нови и користени резервни делови од брендовите Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche, Land Rover и Audi.

Имаме и 2 печки за професионално фарбање на автомобили и голем број оригинални делови за различни модели на возила кои ни даваат сигурност за секоја поправка на секое возило, со гаранција за работа и професионална и квалитетна услуга.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи