Kjara Dona

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Dame Gruev 16 kati 2 llok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 078 313398
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537167835_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kjara Dona është qendër edukimi gjuhësor që ofron shërbimet e mëposhtme:

• Kurse parashkollore, kurse për nxënës të shkollave fillore, të shkollave të mesme dhe të rriturit.
• Kurse në gjuhën angleze, gjermane, franceze, italiane, shqipe, turke, greke dhe maqedonase për të huajt.
• Kurse të specializuara - anglisht për biznes, anglisht për juristë, kurse për përmirësimin e komunikimit, anglisht dhe gjermanisht për mjekët.
• Dhënia e certifikatave për njohjen aktive dhe pasive të gjuhës
• Përgatitje për dhënien e provimit të gjuhës angleze për provimin e diplomës shtetërore
• Përgatitja për certifikatat e njohura ndërkombëtarisht për anglisht dhe gjermanisht:

-KET (Key English Test)
-PET (Preliminary English Test)
-FCE (First Certificate of English)
-CAE (Certificate in Advanced English)
-CPE (Certificate of Proficiency in English)
-BEC (Business English Certificate)
-TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
-IELTS (International English Language Test Systems)
-BULATS (Business Language Testing Service)

-Përgatitje për provimet e institutit Gete: Start Deutsch 1 (Goethe-Zertifikat A1), Fit in Deutsch 1, Start Deutsch 2 (Goethe-Zertifikat A2), Fit in Deutsch 2, Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B1 für Jugendliche, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1.
Qendra edukative gjuhësore Kjara Dona ka staf profesional me cilësi të lartë të profesorëve, profesionistë në fushën e arsimit. Qendra edukative gjuhësore Kjara Dona i fokuson aktivitetet e saj te fëmijët dhe të rriturit me një qasje inovative ndaj të mësuarit, me programe interaktive dhe zbavitëse.

Klasat janë të organizuara sipas nevojave dhe interesave të nxënësve dhe mbulojnë të gjitha aftësitë e nevojshme për të mësuar një gjuhë (lexim, shkrim, dëgjim, të folur dhe shqiptim). Në orët janë përfshirë dhe përgatitje për testet, pyetje, mësimi i gjuhës interaktive, fokusi i përgjithshëm për të kapërcyer plotësisht të gjitha vështirësitë në mësimin e një gjuhe. Me vëmendje të plotë për studentët e tij, Kjara Dona klasat e saj i organizon në grupe të vogla, në mënyrë që çdo nxënës të marrë vëmendjen e nevojshme për të zotëruar materialin.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj