Kit-Go,Super kit go i Tera Marketi - Drejtoria

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Kategoritë:

supermarkete


  • Telefon 2: 078 304461
  • Faksi: 032 397937
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582802180_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Me qellim te vetem, gati 20 vite ne treg ekzistojme vetem per nevojat e konsumatoreve tane. KIT – GO marketet filluan me pune te suksesshme ne vitin 1993 dhe deri me sote zgjerohemi ne 9 qytete neper Maqedonine Lindore dhe kemi kijuar zinxhire te marketeve, me gjithsej 19 objekte per shitje me pakice ne te cilat punojne me sukses 280 te punesuar. Megjithate, kompania KIT – GO nuk ndalet ketu.

Deshmi se tanime 20 vite ekzistojme punojme me sukses eshte perkushtueshmeria e madhe dhe besueshmeria te cilen e fitojme perçdo ditenga ana e konsumatoreve tane te çmueshem.

Qellimi yne eshte qe sa me shume te afrohemi tek nevojat e konsumatoreve, duke i ofruar sherbim dhe cilesi qe do t’i kenaqein deshirat e tyre si dhe te zgjerohemi ne qytetet tjera ne R.Maqedonise.

Sukseset e kompanise tone jane rezultat i mundit dhe perpjekjes se madhe te investuar nga ana e ekipit menaxhues si dhe nga punetoret tane te vlefshem.

KIT – GO marketet sinonim per zinxhir te marketeve lojal, modern, bashkekohore dhe cilesore.

BLENI ME SHUME ME PARAT TUAJA!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ice-cream Variagato


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj