Kiss


  • Adresa: Bllagoja Toska 10
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: perballe stadionit te vjeter

  • Telefon 2: 044 614005
  • Faksi: 044 334565
  • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
сите 32 | | | веќе видена

Интернационалната компанија “Мастеркард” ја објави својата посветеност да овозможи зголемување на ограничувањата за бесконтактно плаќање низ цела Европа. Овој ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj