Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Ohër
 • Strugë
 • Dibër
 • Shkup
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Makedonski Brod
 • Strumicë
 • Prilep
 • Veles
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kisha ortodokse
 • Manastire
 • Bashkësi fetare
 • Varreza dhe kapella
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AhilKategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Bogorodica


 • Adresa: Çarshia e epërme
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Nikolla


 • Adresa: Vukashin Simovski
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: F.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën ArhangelKategoritë:

kisha ortodokse

Shën IlijaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Kiril


 • Adresa: Goce Delcev p.n. (Boris Kidric)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Uspenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Dimitrija


 • Adresa: Varrezat e qytetit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën PetkaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Presveta Bogorodica


 • Adresa: f.Bellovishte
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Illija


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangell Mihaill


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën PetkaKategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: f.Gllogji
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Nikola


 • Adresa: f.Tearce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Mapa

Директорите на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, и на Агенцијата за храна и ветеринарство, Николче Бабовски и Зоран ...
сите 34 | | | веќе видена

Собранието на 123 пленарна седница го разгледа и го усвои Финансискиот план на Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги за 2020 година.Собранието на ...
сите 38 | | | веќе видена

Филип Морис Интернешнл (ФМИ) на прес конференцијата во Давос го претстави новиот извештај -„Unsmoke Your Mind: Прагматични одговори на тешки прашања за иднина ...
сите 3 | | | веќе видена

Армија граѓани пријавија дека имаат дупки во пензискиот стаж и покрај тоа што Фондот за пензиско и инвалидско осигурување ги демантираше наодите на Државниот ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj