Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kisha ortodokse
 • Manastire
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Shkup

Shën Petar dhe Pavle


 • Adresa: Shidska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petar dhe Pavle


 • Adresa: F.Lisiçe e epërme p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petar dhe PavleKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka


 • Adresa: Tome Arsovski 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 20:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka


 • Adresa: Lagja Ilinden p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Propok IlijaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën SpasKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Spas


 • Adresa: Justinian I 21 (Draçevska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Spas


 • Adresa: Makarije Fërçkovski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ma - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 13:00

Kategoritë:

kisha ortodokse, muze

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën TroicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën TroicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Viç MinaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Vmc.Georgij (Shën Vmc. Nikita)


 • Adresa: Marko Oreshkoviq 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Klementi i Ohrit


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 17
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveto Bllagoveshtenie


 • Adresa: Nënë Tereza 17, në Qendrën Klinike (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни ...
сите 48 | | | веќе видена

Во септември годинава е регистриран раст на вкупните депозити во банките, како и на кредитирањето на граѓаните и на компаниите, соопшти Народната ...
сите 18 | | | веќе видена

Кредитите на британската влада во првата половина од фискалната година беа повеќе од шест пати повисоки отколку пред пандемијата со Ковид-19, покажуваат ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj