Kipo


  • Adresa: F.Balldovcë p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7544 км

  • Telefon 2: 075 410750
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/4bc75a6a4878bf02b6e065d32700177f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

- Ndarje të rërës, zhagorit, dhe dheut
- Pajisje dhe vegla ndërtimore
- Reciklim të materialeve ndërtimore
- Pajisje dhe makina për dhënie me qira
- Mekanizma ndërtimore
- Shërbime nga ndërtimtaria e ulët
- Demolim të objekteve dhe pastrim
- Rrugë dhe ura
- Mbrojtje nga rrëshqitja e dheut
- Ndërtim të mureve natyrore me gurë
- Beton dhe beto i armuar
- Infrastruktura
- Gurë sipërfaqe trotuari
- Lumenjë dhe pastrim të kanaleve
- Shtimin e shtresave të reja – përmirësim të trualit
- Përforcim të shipërfaqës së tokës


PJESË NGA LISTA JONË REFERENTE:

- Rrugën Kullat e Mbretërve
- Gropim në Elenica
- Pastrim të kanalit monospit
- Ndërtim të bazës për object privat në f.Vasilevë
- Shtypshkronja e vjetër
- Ndërtimi i një shtegu në Shën Ilija
- Ndërtim të bazës për objektin QTQ Global
- Pastrim të kanaleve dhe përrojve në rr.Krushevska
- Punim të rrugëve lokale


PAJISJE DHE MAKINA PËR DHËNIE ME QIRA

Makinat dhe pajisjet vazhdimisht përtërihen. Ne i shfrytëzjmë këto makina moderne në mënyrë ekologjike-miqësore për ndërtim të shpejtë dhe profesional. Volumi i madh parkut vozitës për dhënime me qera na mundëson të ofrojm shërbime shfrytëzuese të klienteve tanë.

Parku vozitës :

- KAMION KIPER FAP 1920
- KAMION KIPER FAP 2226
- KAMION KIPER SAURER 330
- KAMION KIPER FAP 1414 me vinç
- BULDOZER CAT D4C
- CILINDËR CASE VIMBROMAX
- BAGER TOÇKASH O&K MH5
- BAGER GUSENIC CAT 330 CLN
- BAGERË SPECIAL PËR PASTRIM TË KANALEVE SCHWING 15M LONG
- SEPARIM MOBIL PËR RËRË
- MINI BAGER CAT 303,5
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mobile sand separation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Scania truck

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Saurer kipper

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rohrer Marti loader

Retail Price - VAT Included:Ask for price

O&K excavator

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Iveco kipper

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Caterpillar 330 Excavator

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Caterpillar 303.5 Mini Excavator

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Astra mixer with concrete pump

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Separated Sand, Graverand Soil

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Recycling of construction materials


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj