KinetoArt


 • Address : Orce Nikolov 164-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

  Fizart


  • Address : Ul.180 br.23
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

  Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226301_34.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedSpa center

  Body to balance


  • Address : Kosta Novakovik 50-2/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 12:00 to 19:00

  Studio for massages, manual therapy, kinesiotherapy and much more ...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580805778_98.jpg?t=true&w=300&h=300
  Pets welcome6 days a weekWi-Fi ZoneBaby facilityCards acceptedDisabled accessChildren welcome

  Gua Sha


  • Address : Gigo Mihajllovski 9-a/7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

  Работиме повеќе видови масажи - релакс, терапевтска, комбинирана, масажа на цело тело, антицелулитна и други. Нашиот пристап кон масажата е малку поинаков бидејќи е комбинација од повеќе видови масажи и направена е една целина која одлично делува на телото.

  Categories:

  massage salons

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581941249_61.jpg?t=true&w=300&h=300

  Sulejman medika


  • Address : Bukureska 5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

  Физикалните терапевти ги учат пациентите како да ја спречуваат или подобруваат нивната состојба, така што ќе постигнат долгорочни здравствени придобивки.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582034276_35.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Македонскиот ИКТ сектор во последните три години бележи постојан раст во број на компании и вработени, раст на извозот, на профитот и на приходите, покажува ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel