Kine+Nagel

ParkingQasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: bul.8 Nentori 40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км
  • Lokacioni: спроти Хубо

  • Faksi: 02 2786001
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612967533_02.png?t=true&w=300&h=300


Me më shumë se 79.000 punonjës në 1300 lokacione në më shumë se 100 shtete, Grupacioni Kuehne + Nagel është një nga kompanitë kryesore logjistike në botë. Pozicioni i fortë i tregut bazohet në transportimin, detar, ajror, me maune transporti dhe logjistikë e kontraktuar, me një fokus të qartë në ofertën e IT- bazuar në një zinxhiri shërbimesh.

TRANSPORTI AJROR
Produktet tona për transportin ajror janë të dizajnuara në mënyrë strikte dhe janë të gatshme për t'u përballur me sfidat logjistike, me të cilat klientët tanë përballen çdo ditë. Nevojat e tregut kanë ndryshuar shpesh dhe për këtë arsye ne përpiqemi të përmirësojmë vazhdimisht shërbimet tona, për të zgjeruar dhe përmirësuar shërbimin tonë, të sigurohemi që të jemi një hap përpara konkurrentëve tanë. Këto produkte përfshijnë tipare inovative dhe industriale, të tilla si:
• Liderë industrial në përkushtimin për standardet e cilësisë Cargo iQ
• Dorëzimi në kohën e caktuar
• Dukshmëria dhe vëzhgimi në lëvizjen aktuale dhe të planifikuar
• Llogaritja automatike e çmimit në një pako (pa gjëra që nuk janë në kontrollin tonë, d.m.th. Karburanti, skrinign sigurie, e kërkuar nga transportuesit)
• Fatura të sakta dhe të standardizuara

Link: https://mk.kuehne-nagel.com/mk/avionski-transport/

TRANSPORTI DETAR
Pse është Kuehne + Nagel transportuesi numër një për shërbime detare në botë? Çelësi i pozicionit tonë në krye të kësaj industrie qëndron në ekspertizën, përvojën dhe arritjet globale.

8.000 specialistët tanë, për transport detar kudo në botë mund t'ju ndihmojnë në çdo moment që të gjeni zgjidhjen më të mirë që i plotëson kërkesat tuaja unike. Pa marrë parasysh madhësinë e biznesit tuaj ose vendndodhjen tuaj, ne jemi të sigurt se mund t'i plotësojmë kërkesat tuaja për transport detar.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të shërbimeve për transportin detar, nëpërmjet rrjetit tonë në mbarë botën të gjerë dhe të pavarur, që është i fokusuar në dërgesat FCL dhe LCL, si pjesa më e madhe mallrave të transportit, logjistikë për projekte dhe transportin shtesë rëndë. Ne gjithashtu ofrojmë:

• Disponueshmëri të garantuar në vend dhe pajisje
• Transport alternativ, i cili është për shkak të marrëdhënieve fleksibile dhe të ngushtë të partneritetit me transportuesit kryesorë
• Transport efektiv intermodal me kohë të shpejtë tranzitore (nga 15 në 25 ditë për Lindjen e Mesme) dhe kombinime detare-ajrore.

Link: https://mk.kuehne-nagel.com/mk/brodski-transport/

TRANSPORT ME MAUNE
Kuehne + Nagel ka fituar një reputacion që është ndërtuar për 120 vjet, i njohur në mbarë botën. Përvoja, integriteti dhe kënaqësia e klientëve në standardet më të larta. Me flotën tonë të mbi 5.000 kamionëve dhe rimorkiove, si dhe bashkëpunimin shumëvjeçar me transportues të zgjedhura, ju mundëson
kapacitet maksimal dhe fleksibilitet për të gjitha nevojat tuaja logjistike.

Duke mbledhur dhe shpërndarë drejtpërdrejtë me një automjet, për shkak të numrit të shkurtuar të mbledhjeve, ne mund të sigurojmë afate më të sigurta dhe jashtëzakonisht atraktive për shpërndarje. Ekipi ynë i logjistikëve tanë me përvojë është plotësisht i fokusuar në sigurimin e standardeve më të larta që dërgesa juaj të arrijë në destinacionin tuaj të dëshiruar në mënyrë të sigurt, në kohë dhe në gjendje të shkëlqyer.
Ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar përpilon shërbime të pazëvendësueshme për klientët e tyre. Ata gjithmonë gjejnë mënyra të reja për të mbështetur biznesin, duke ofruar shërbime efikase dhe të personalizueshme për gjithçka që ju nevojitet.

Link: https://mk.kuehne-nagel.com/mk/kamionski-transport/

LOGJISITKË E DAKORDUAR/ MAGAZINË
Ne jemi partneri i preferuar për marrjen e logjistikës nga kompanitë për shkak se sigurojmë dhe manxhojmë me zinxhirë kompleks shpërndarjeje. Shërbimet tona të integruara tona që mbulojnë të gjitha aspektet e planifikimit logjistik, kontrollit dhe ekzekutimi, nga vendi i marrjes së dërgesës janë dizajnuar ta shndërrojnë logjistikën tuaj në një avantazh konkurrues.

Qasja jonë
• Njohja e biznesit dhe nevojave tuaja kryesore, ne shndërrohemi në një dorë të zgjatur të biznesit tuaj duke parashikuar kërkesat tuaja dhe duke vepruar urgjentisht.
• Drejtimi i shkëlqyer i operacioneve dhe konsistencës në të gjitha operacionet globale nëpërmjet standardit të kulturës dhe proceseve të biznesit.
- Sigurimi i informacionit mbi zinxhirin e furnizimit përmes zhvillimit të shikueshmërisë global dhe shërbimeve "ne e dimë se si"

Shërbimet tona
• Afrojini produktet tuaja më afër blerësve, për të përmirësuar shërbimet dhe për të ulur kostot e transportit
• Zvogëloni shpenzimet tuaja operative duke përdorur mekanizimin tonë të automatizuar të magazinës
• Kosto e kontrollua në prodhim dhe inventar i reduktuar me kryerjen e produktit përfundimtar, konfigurimin në depo
• Çmime të volitshme duke ndarë shpenzimet me klientë të tjerë të Kuehne + Nagel
• Porosi dhe shikueshmëri të inventarit me mjetin tonë të internetit
• Mos u mërzitni të parashtroni kërkesa për furnizues të shumëfishtë. Për shumë konsumatorë me nevojën për të shpërndarë në qendra të shumta në të gjithë vendin, Kuehne + Nagel është sigurisht zgjedhja juaj.
• Të gjitha objektet janë të certifikuara sipas ISO 9001: 2008 dhe ndajnë proceset dhe sistemet e përbashkëta.

Zgjidhje të integruara
• Dërgesë në kohë
• Mundësi për një përgjigjeje të shpejtë ndaj çmimit total (duke përfshirë "deri para dere")
• Planifikimi në kohë dhe koordinimi me alternativat e transportit
• Shikueshmëria e dërgesave derë më derë me veglën intentel të bazuar KN Log
• Menaxhimi i ngjarjeve të papritura bazuar në alarmin automatik dhe komunikimin proaktiv
• Fatura të sakta dhe të standardizuara

Link: https://mk.kuehne-nagel.com/mk/doghovorna-loghistika/
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj