Kine+Nagel

ParkingQasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: bul.8 Nentori 40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км
  • Lokacioni: спроти Хубо

  • Faksi: 02 2786001
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612967533_02.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Бродски транспорт - Наши решенија при испорака на бродски пратки

Флексибилни решенија за бродски транспорт. Технологија во комбинација со експертиза. Остварете ги своите ветувања пред вашите клиенти.

Искористувајќи ја најсовремената технологија и нашата меѓународна мрежа, го имаме вистинското решение и експертиза за да ги добиете Вашите производи на вистинското место и време. Нашите глобални специјалисти за бродски транспорт се подготвени да ги најдат најефикасните линии за испорака за да ги исполнат Вашите уникатни барања. Без оглед колку е голем Вашиот бизнис, можеме да Ви го поддржиме растот и проширувањето.

Како лидер на пазарот во бродски транспорт, ние обезбедуваме сеопфатни лични услуги преку најдоброто од двата света - глобална мрежа со незаменлива локална експертиза.

Нашето портфолио за бродски транспорт вклучува:
Решенија за комплетен вродски транспорт FCL со KN Pledge – премиум услуга FCL со гарантирано транзитно време;
Бродски збирен транспорт (LCL);
Контејнер со температурен режим Логистички решенија - "ладен" ланец на снабдување.
и слични услуг, како:

Бидете чекор понапред за планирање на синџирот на снабдување со Seaexplorer, нашата интелигентна платформа за услуги на бродски транспорт. Со seaexplorer ја добивате Вашата транспарентност со можност да ги изберете најсоодветните опции за рутирање за Вашите пратки.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj