Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Kinema dhe kinosalla
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Kinema dhe kinosalla по градови

Manastir Ohër Probistip Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kinema dhe kinosalla

Kino sens


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Cineplexx


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:30 deri më 23:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 23:30

Kinemaja e Qytetit-Milenium


 • Adresa: QTQ kati 1 sek.8 lok.49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Frosina


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kinosens 7D


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Qendra kulturore Grigor Prliçev


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Rudar


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n., Shtëpia e kulturës
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kultura


 • Adresa: Marshall Tito 19
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

3D Kino


 • Adresa: Marshall Tito 60
 • Vendi: Manastir

Mapa

За девет месеци граѓаните на земјава направиле над четири милиони и шестотини илјади трансакции во интернет трговијата. Ова претставува раст на годишно ниво од ...
сите 46 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj