Кимико


  • Адреса: Маршал Тито 120, Ре Мол кат 1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: ТЦ Рем лок.к1/27

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00Мапа

Криминално рекетарската влада на Зоран Заев и СДСМ е елементарна непогода за македонската економија, се вели во партиското соопштение на опозициската ...
сите 69 | | | веќе видена

Дали од популистички и неоправдани причини се трошат државни пари или сепак не? На ова прашање јавноста побара одговор откако стана јасно дека „Електрани на ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи