Кики


  • Адреса: Земјоделска 16
  • Место: Тетово
  • Локација: во медицинско училиште

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи