Kiel Makedonija

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: rr.101 p.n., Zelino
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581584086_07.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja

  Foto dhe video galeri

  Kiel është prodhuesi kryesor në Europë i automjeteve komerciale inovative dhe sistemeve për sedilje për automjete komerciale dhe transport publik, duke përfshirë zgjidhjet për ulje në autobusë dhe trena në nivel lokal, rajonal dhe ndërkombëtar.

  Kiel është një sinonim për integrimin e traditës dhe njohurive teknike me inovacionin dhe kreativitetin. Misioni ynë është që të jemi të orientuar drejt klientit dhe t'u përgjigjemi nevojave të tyre. Sistemet për ulje të prodhuara nga Kiel dallohen për cilësinë e lartë, teknologjinë e sofistikuar dhe dizajnin e tyre bashkëkohor ndërsa plotësojnë kërkesat më të larta si në sigurinë ashtu edhe në komoditetin e pasagjerëve.

  Por vendet e Kiel nuk ndalen këtu: Kiel është gjithashtu një lider botëror në sigurimin e sistemeve të plotë të uljes, si dhe zgjidhjeve të individualizuara, të veçanta për qëndrim ulur për klientin. Qëllimi i Kiel është të përmirësojë sigurinë dhe rehatinë e pasagjerëve me produkte me cilësi të lartë dhe të marrë përgjegjësinë për mjedisin duke përdorur vetëm teknologjinë më inovative dhe proceset më efikase të prodhimit.

  më shumë
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj