Ket ketering

Punojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Nikolla Parapunov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  • Telefon 2: 075 252755
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/16b2a57383a817e2db12b698c8d37636.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KET KETERING ju ofron lloje nga më të ndryshme të keteringut, të përshtatura sipas nevojave dhe kërkesave tuaja.

Organizojmë:
• Koktel ketering(korporativ, seminare)
• Ketering privat (festa private, ditëlindje, matura, fejesa, evenimente, dasma…)
• Ketering për fëmijë (kënde lojërash dhe ditëlindje për fëmijë)
• Ketering shkollor
• Ketering për nevoja hotelerie(drekë, darkë)
• Ketering për firma(punëtor ndërtimtarie nëpër lokacione, në zyra dhe fabrika prodhimi)
• Ketering filmi nëpër lokacione në R.M.

Gjithashtu ne ofrojmë dhe:
• Pajisje komplete për 100 persona me ulje në ambient të mbyllur
• Pajisje komplete për 100 persona me ulje në ambient të hapur,
• Karrige, tavolina plastike
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj