Радиус (100км)

Керамика Имола-Асани Груп

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ЈНА 30
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7861 км

  • Телефон 2: 072 246525
  • Факс: 031 415873
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

- Продажба и монтажа на керамички плочки

- Опрема за бањи

- Санитари
повеќе

Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи