Keramicar


  • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 204
  • Place: Veles
  • Distance: ≈10727 км
  • Location: спроти Стариот Мост во Велес

  • Telephone 2: +389 43 233507
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 85 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel