Këndi Amerikan Tetovë

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Iliria p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: Te sheshi i Tetovës, Pallati i kulturës

  • Telefon 2: 078 308001
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
    Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Владата предводена од СДСМ презеде ефикасни и навремени мерки за полесно справување со економските последици предизвикани од коронавирусот и покажа дека се ...
сите 91 | | | веќе видена

Јавното претпријатие Македонски Железници - Инфраструктура има 9,7 милиони евра доспеан а неплатен долг по девизни кредити, а Владата веќе донесе одлука да ...
сите 14 | | | веќе видена

Потрошувачки кредит со грејс период од 6 месеци и со каматна стапка од само 5% фиксна за првите 2 години е новиот производ на Халкбанк АД Скопје со кој банката ...
сите 36 | | | веќе видена

Нов заменик министер за финансии ќе биде проф. д-р Димитар Ковачевски. Тој е вонреден професор на Универзитет Американ Колеџ Скопје, шеф на катедра за ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj