Ken panel monting


  • Address : Gornovranovska 186-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7858 км
  • Location: Горно Лисиче позади црквата Св.Петар и Павле

  • Telephone 2: +389 78 301868
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660818977_67.jpg?t=true&w=300&h=300


Квалитетната работа и постојаното усовршување на професионалниот тим е само дел од многуте работи кои го прават Кен Панел Монтинг да е на врвот во својата струка.

Секој проект може да биде изработе согласно вашите желби и потреби во посакуваните димензии. За секој прозивод што го изработување Ви нудиме предлог шеми. Дополнително Ви нуди можност проектот да биде изработен од ваша рака.

Типови на монтажни објекти кпи ги изработуваме:

-Куќи
-Контејнери
-Тоалетни контејнери
-Kабини - чуварници
-Mодули
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel