KC HOME


  • Adresa: Jadranska Magistrala 86
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711956810_3.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KC GROUP u themelua në vitin 1992. Me konceptin KC HOME, i njihet për dizajnin dhe cilësinë e tij të avancuar. Koleksionet e zgjedhura me kujdes gjenerojnë efekte të fuqishme vizuale dhe kapin linja të pastra, simetrike, duke krijuar ambiente të rafinuara.

Shtëpi, komplekse rezidenciale, hotele, resorte, objekte publike, qendra tregtare - pa marrë parasysh se për çfarë lloj projekti bëhet fjalë, çdo metër katror është i pajisur në mënyrë të përshtatshme, me qetësi dhe në kohë. Zbuloni botën e pasur të materialeve dhe teksturave, nga e cila brezi i ri i profesionistëve krijon ambiente të brendshme me dizajn të mrekullueshëm, gjithmonë në funksion për nevojat tuaja. Ne ofrojmë kushte të shkëlqyera për bashkëpunim! Sallonet e KC HOME janë One-Stop Shop, ku mund të gjeni gjithçka në një vend, nga qeramika prej porcelani deri tek dekori më i vogël. Produkte moderne nga markat botërore këtu për ju.
Bashkohuni me ne, ju presim!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj