KC HOME by Kaleceramika

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Никола Карев, Топанска 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Близу Америчка Амбасада

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:30Слика од локација

Фото и видео галерија

KC HOME by Kaleceramika ја проширува активноста во дистрибуција со керамика, гранитни производи, санитарна опрема, мебел за купатила и фасадни системи.

КЦ Хоум внесува свежина, квалитет и луксуз во вашиот дом. КЦ Хоум е се што му треба на вашиот дом.

Во луксузниот и квалитетен асортиман на КЦ Хоум има

КЕРАМИКА И ГРАНИТНИ ПЛОЧКИ
• Програми за купатила
• Програми за кујни
• Дизајнерски производи
• Програмa за подови
• Фасадни системи

САНИТАРИИ - ОПРЕМА ЗА БАЊИ
• Санитарија
• Кади и туш кади
• Стaклени паравани
• Батерии-Чешми и туш системи
• Мебел за бањи
• Аксесоари за бањи

Керамика - Каде што модерните линии се спојуваат со сигурност и квалитет.

Санитарија - Рефлексија на убавината.

Мебел за бања

Кади и Туш Кабини - Исполнувајте ги вашите очекувања

Текстил и Декоративни Производи - Уживајте во вашата удобност.

Целта и верувањата на основачот на KALE CERAMICA Скопје се да станат лидери во Балканот при тоа применувајќи ги светските принципи, методи и стандарди во начинот на услуга и дистрибуција на производите на Кале Гроуп.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи