Kavaj


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Uni Parts DS


  • Adresa: Magjistrala e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7844 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Kompania Uni Party DS ka një dyqan të pajisur shumë për makineritë e ndërtimit.

  S S A


  • Adresa: Fronti Popullor 3-3/22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  SSA Shkup është firmë maqedonase që punon në fushën e pajisjeve hidraulike, pjesëve rezervë për hidraulikë dhe makina si dhe teknologji zaptive. Kompania ekziston me sukses prej 17 vjetësh. Qëllimi kryesor i kompanisë është përmbushje e shpejt dhe efikase e kërkesave të komitentëve tanë me pajisje hidraulike, pjesë rezervë dhe hidraulikë për makina, teknologji zaptive etj:

  Mapa

  Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
  сите 6 | | | веќе видена

  „Стручно образование и обука за сите – вештини за живот“ беше темата на 4-тиот по ред настан - Недела на стручни вештини, што се одржа во Хелсинки, Финска, од ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj