Катарина Каракашев Кацарска-Словенечки, Српски, Хрватски

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 62-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км

  • Телефон 2: 02 4251887
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468396676_53.jpg?t=true&w=300&h=300


Овластен судски преведувач Катарина Каракашев Кацарска.

Вршам судски преводи за следниве јазици:
- Словенечки
- Српски
- Хрватски

Дополнителни услуги:
- Стручни преводи од повеќе области за: словенечки, српски, хрватски и англиски
- Часови за деца и возрасни
- Симултани и консекутивни услуги
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи