Kartell

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ilindenska 298
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км
  • Lokacioni: Ne hyrje te Gostivarit

  • Telefon 2: 070 215035
  • Faksi: 042 215035
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

1.Одржување, сервисирање и испитување на противпожарни апарати

2.За одржување и сервисирање на стабилни инсталации за откривање, јавување и гаснење на пожари и откривање експозивни смеси

3.Производство на табли на пп апарати по ваши димензии.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj