Karbon

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3078527
  • Faksi: 02 3096212
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556007234_65.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Karbon ju ofron një gamë të gjerë të ngjitësve për pllaka, dru stiropor, parket dhe letër. Lloje të ndryshme polikolor për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, allçi për gletim
Materiale shkollore, shkumësa, karbofiks, vaj lane, bojëra vaji për vizatim terpentinë dhe shumë produkte të tjera nga paleta e prodhimit të Karbon.

Pjesë e produkteve tona janë:
Llaç: Uni-Grund, Beto-Kontakt.

Bojëra: Polikolor Ekstra, Polikolor Fasade, Roloplas, Hobiflor.
Ngjitës: Karbofiks, Karkofiks D3, Librokol
Polikolor dhe sipërfaqe mbështetëse

- Bojë për mure të brendshme dhe të jashtme
- Hobiflor-bojë për mure të brendshme
- Karbolan - Llaçe për fasadë
CILËSIA KA EMRIN E VET-KARBON
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Librokol glue

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Karbofix D3 glue

Retail Price - VAT Included:Ask for price

KARBOFIX-S glue

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Polikolor Facade paint

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hobiflor paint

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sintefas paint

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ROLOPLAST paint

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Polikolor Extra paint

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Beto-contact mortar

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Uni-Grund mortar


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj