Karat-M

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Blagoja Stefkovski 23
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 02 2531800
  • Faksi: 02 2530770
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6058557938fb2ebb7bc5cd640efa3e56.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Karat-M ofron një gamë të gjerë të lëndës së parë për punë dhe shërbime për modelet e punës “Bëj Vetë”.

• Me spektrin e materialeve tona, ngjyrave dhe pajisje me të cilat disponojmë, mund të krijoni një hapësirë të bukur, të rehatshme dhe cilësore për jetesë dhe punë. Juaja është vetëm të përpunoni idenë dhe ne do t’ju ofrojmë dhe ndihmojmë rreth zgjedhjes së MATERIALEVE:
-KOMPENSATË E PASUR: nga prodhuesit e njohur Lesna, Alfawood, Eger, Starduv, Falko dhe Kronoshpan,
-KOMPENSATË: e papërpunuar, e pasur dhe fleksibile,
-PANELE ME SHKËLQIM TË LARTË: panele kompensatë të pasura me letër Akrile dhe panele kompensatoje të pasura me letër PVC,
-FURNIR: kompensatë me rimeso dhe mediapan me rimeso,
-LESONIT: pllaka HDF me shumë nuanca dhe dimenzione,
-DYER POSTFORMING: me një numër të madh nuancash,
-PLLAKA PUNE: me dimensione dhe cilësi të ndryshme (rezitente ndaj lagështirës, rezistente ndaj ujit dhe standarde)
-PLLAKA Të TJERA : kompensatë të papërpunuara, pllaka LSB dhe euro panele.


• Për të pasur mundësi të realizojmë idenë tuaj, këtu jemi t’ju ofrojmë MEKANIZMAT më bashkëkohorë dhe AKSESOARË të ndryshëm për mobilie, si:
-SHIRITA ZBUKURUES:PVC, ABS, me rimeso, alumine, shirit me shkëlqim të lartë, shirit i dizajnuar. Me dimensione dhe trashësi të ndryshme.
-RISTELA MEDIAPAN: me forma, zbukurime dhe nuanca të ndryshme( me variant mat dhe me shkëlqim).
-Pajisje dekorative: vidha, thumba, ekscentrike, qoshe metalike dhe plastike, modele të ndryshme për elemente bashkimi dhe mbajtës, këmbë, rrota, varëse, dorezë, bravë, amortizerë, shina për sirtarë, elemente për integrim(kosh, kangjella, vagoneta), ristela mbrojtëse, ristela-p, mekanizma për rrëshqitje, set kabllo, distancues, sisteme bazë për krevate dhe hapje lart, latofleks, etj.
-LAVAMANë DHE ÇESHMA; rostfajt dhe graniti me dizajnë dhe ngjyra të ndryshme.

• Por që ideja të realizohet dhe e njëjta të vihet në funksion ju ofrojmë dhe SHËRBIMET e tjera:
- PRERJE E MATERIALIT PLLAKË: kompensatë, mediapan, lesonit, pllaka pune me makina kompjuterike profesionale CAT,
- KANTIM I MATERIALEVE TË PRERA: me teknologji të sofistikuar gjermane për kantim me shirit ABS me madhësi dhe trashësi të ndryshme 22*2, 22*04, 28*2, 28*04, 42*2, 44*2, 48*2 dhe 54*2,

*Kantim me shirita me rimeso

-PËRPUNIM I MAKINAVE CNC: në materiale pllakë, nga forma më të thjeshta, të vështira dhe rrathë nga profile më të sofiastikuara,

*Perforim kompjuterik i elementeve,

* Shpim kompjuterik për eksentre dhe thumba të elementeve,

*Përgatitje kompjuterike të hapjeve për xham, pasqyrë dhe lesonit,

*Hapje e hapjeve për lavamanë në pllakat e punës,

*Përgatitje e profileve të ndryshme alumini,

*Shpim i hapjeve për bashkues për dimensione standarde dhe jo standarde,

*Prerje e ristelave mediapan nën kënd”ger”, shpim për bashkim dhe mbledhje e tyre komplete,

*Profilim sipërfaqësor i fronteve mediapan,

*Prerje i materialeve pllakë nën kënd prej 45’

*Prerje e pjerrtësisë,

*Shpim për mekanizma për dyer rrëshqitëse,

-KANTIM QARKOR i profileve të rrumbullakëta për prerje,

-NGJYROSJE: me ngjyra poliuretane në komora të sofistikuara për ngjyrosje, në nuancat e mëposhtme: mat, gjysmë shkëlqim, soft dhe shkëlqim të lartë,

-PËRPUNIM DHE LLAKIM I mediapanit me rimeso, me bajc në bazë nitro dhe llak,

-NGJITJE E HPL FLETËVE DHE PRESIM I FTOHTË.

*Kryerje e shërbimeve të presës membranore,

*Përpunim dhe pasurim i fronteve mediapanë me fletë 3D PVC në presë vakumi,

-PËRPUNIM I ELEMENTEVE MONOBLLOK

- PËRPUNIMI I DYERVE Të MËDHA MEDIAPAN, mundësi për përpunim të të gjithë elementit ose gjysmë produkt(vetëm front, etj).

Këshillat dhe sugjerimet nga stafi ynë i profesionistëve janë në llogarinë tonë!
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:86.000 MKD68.800 MKD

Детска соба " ПОЛЕН"

20%save
Retail Price - VAT Included:28.750 MKD23.000 MKD

Кревет на спрат ВУДЛАЈН

15%save
Retail Price - VAT Included:17.300 MKD14.705 MKD

Маса Кристал клуб

15%save
Retail Price - VAT Included:28.520 MKD24.242 MKD

Комода АНДРИЈАНА

15%save
Retail Price - VAT Included:33.000 MKD28.050 MKD

Комода "ДУБАИ"

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кујна - К2

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кујна - К2

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Иверици

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Иверици

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Иверици

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Иверици

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MEDIAPAN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

База Еко Кожа


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj